
Władcy wszechświata: Rewolucja 7.8
Masters of the Universe: Revolution
Jakbyś wrócił na Eternię, ale z nowoczesnym twistem: He-Man staje do walki ze Szkieletorem w konflikcie, gdzie magia zderza się z zaawansowaną technologią. Akcja skupia się na bitwach o serce Eternii — strategiczne lokalizacje, potężne artefakty i zmieniające się sojusze, które przesuwają granice władzy. Zobaczysz spektakularne starcia na lądzie i w powietrzu oraz momenty, w których bohaterowie muszą podejmować trudne decyzje wpływające na losy świata.
Gatunki: animacja, akcja i przygoda, sci‑fi & fantasy — styl wyrazisty, z dynamiczną animacją, nieco mroczniejszą estetyką i szybkimi sekwencjami bitewnymi. Nastrój łączy epickość i nostalgię klasyki z nowoczesnym, technologiczno‑mrocznym zacięciem. Projekty postaci odświeżają legendarny design, a efekty wizualne podkreślają kontrast między magią a machiną.
Dlaczego warto obejrzeć? Bo to świeże spojrzenie na uniwersum Masters of the Universe: miks hołdu dla oryginału z ambitnym worldbuildingiem, wartką akcją i pogłębionymi motywacjami postaci. Muzyka buduje napięcie, a choreografia walk czyni je satysfakcjonującymi i czytelnymi. Tempo epizodów umiejętnie balansuje między eksplozjami akcji a grami politycznymi i osobistymi dylematami. Zakończony sezon (2024) pozwala obejrzeć całość bez czekania na ciąg dalszy. Dostępne na Netflix w Polsce — idealne, jeśli lubisz epicką animację z elementami sci‑fi i fantasy oraz klasyczne starcie He‑Mana i Szkieletora w nowym wydaniu.
Zwiastun

Gdzie obejrzeć (Polska)
Najczęstsze pytania
Gdzie obejrzeć "Władcy wszechświata: Rewolucja" w Polsce?
Dostępne na: Netflix.
Czy "Władcy wszechświata: Rewolucja" jest na Netflixie?
Tak, tytuł jest dostępny w serwisie Netflix (PL).
Kiedy nowy odcinek?
Brak potwierdzonej daty kolejnego odcinka.
Ile sezonów ma "Władcy wszechświata: Rewolucja"?
1 sezonów. Zobacz listę poniżej.
Ile odcinków ma "Władcy wszechświata: Rewolucja"?
Łącznie 5 odcinków.
Fakty
- Oryginalny tytuł: Masters of the Universe: Revolution
- Status: Zakończony
- Typ: Miniserial
- Klasyfikacja wiekowa (PL): 16
- Język oryginału: EN
-
Sieci:
Sezony

Sezon 1
Odcinki
Obsada i twórcy








- Melissa Benoist jako Teela (voice)
- Liam Cunningham jako Duncan (voice)
- Mark Hamill jako Skeletek / Skeletor / Skele-Titan (voice)
- Griffin Newman jako Orko / Tuvar (voice)
- William Shatner jako Keldor (voice)
- Tiffany Smith jako Andra / Man-At-Arms (voice)
- Chris Wood jako Adam / He-Man (voice)
- Stephen Root jako Cringer (voice)