
The John Larroquette Show 6.7
W The John Larroquette Show akcja rozgrywa się na podupadającym dworcu autobusowym w St. Louis, gdzie nocna zmiana skupia barwną grupę pracowników o porywających, często połamanych historiach. W roli głównej John Larroquette kreuje sarkastycznego, bystrego prowadzącego, który między ironią a empatią musi radzić sobie z absurdami codziennego życia i problemami klientów terminalu. Serial komediowy łączy klasyczny sitcomowy rytm z ostrzejszym, momentami czarnym humorem, oferując zarówno błyskotliwe dialogi, jak i smutniejszą nutę ludzkich losów.
Dlaczego warto sięgnąć po The John Larroquette Show? Przede wszystkim za oryginalne spojrzenie na „nocną społeczność” – to nie tylko żarty, ale też realistyczne, ludzkie portrety bohaterów. Jeśli lubisz seriale z lat 90. o wyrazistych postaciach, ciętym dowcipie i subtelnej satyrze społecznej, ten sitcom trafi w punkt. Cztery sezony pozwalają na rozwinięcie relacji między bohaterami, a atmosferyczny, nieco melancholijny nastrój terminalu dodaje całości charakteru.
Styl produkcji balansuje między komedią sytuacyjną a gorzką refleksją, dzięki czemu śmiech często miesza się z wzruszeniem. The John Larroquette Show to propozycja dla widzów szukających inteligentnego humoru, mocnych ról i nietypowego tła akcji — dworca autobusowego jako mikroświata pełnego kontrastów. Idealny wybór, gdy chcesz obejrzeć coś zabawnego, ale niecukierkowego.
Najczęstsze pytania
Gdzie obejrzeć "The John Larroquette Show" w Polsce?
Aktualnie brak potwierdzonych ofert streamingowych dla Polski.
Czy "The John Larroquette Show" jest na Netflixie?
Obecnie nie znaleźliśmy oferty w serwisie Netflix (PL).
Kiedy nowy odcinek?
Brak potwierdzonej daty kolejnego odcinka.
Ile sezonów ma "The John Larroquette Show"?
4 sezonów. Zobacz listę poniżej.
Ile odcinków ma "The John Larroquette Show"?
Łącznie 84 odcinków.
Fakty
- Oryginalny tytuł: The John Larroquette Show
- Status: Zakończony
- Typ: Fabularny
- Język oryginału: EN
-
Sieci:

Sezon 4
Odcinki
Obsada i twórcy








Twórcy: Don Reo
- John Larroquette jako John Hemingway
- Liz Torres jako Mahalia Sanchez
- Daryl Mitchell jako Dexter Wilson
- Chi McBride jako Heavy Gene
- Lenny Clarke jako Adam Hampton
- Gigi Rice jako Carly Watkins
- Elizabeth Berridge jako Eve Eggers
- Bill Morey jako Oscar