Qaranlıqlar çiçəyi
Najczęstsze pytania
Gdzie obejrzeć "Qaranlıqlar çiçəyi" w Polsce?
Aktualnie brak potwierdzonych ofert streamingowych dla Polski.
Czy "Qaranlıqlar çiçəyi" jest na Netflixie?
Obecnie nie znaleźliśmy oferty w serwisie Netflix (PL).
Kiedy nowy odcinek?
Brak potwierdzonej daty kolejnego odcinka.
Ile sezonów ma "Qaranlıqlar çiçəyi"?
1 sezonów. Zobacz listę poniżej.
Ile odcinków ma "Qaranlıqlar çiçəyi"?
Łącznie 11 odcinków.
Fakty
- Oryginalny tytuł: Qaranlıqlar çiçəyi
- Status: Zakończony
- Typ: Fabularny
- Język oryginału: AZ
-
Sieci:
Sezony
Ostatni sezon
Sezon 1
Obsada i twórcy
Twórcy: Mehmet Ulukan
- Rasim Balayev jako Bəhruz
- Günəş Mehdizadə
- Nəsimi Mirzəyev
- Osman Albayrak jako Azad
- Səfurə Əlizadə jako Nərgiz
- Zaur Şəfiyev jako Cavid
- Abbas Qahramanov jako Məmmədəli
- Pərviz Məmmədrzayev jako Hüseyn