Cara Fi
Najczęstsze pytania
Gdzie obejrzeć "Cara Fi" w Polsce?
Aktualnie brak potwierdzonych ofert streamingowych dla Polski.
Czy "Cara Fi" jest na Netflixie?
Obecnie nie znaleźliśmy oferty w serwisie Netflix (PL).
Kiedy nowy odcinek?
Brak potwierdzonej daty kolejnego odcinka.
Ile sezonów ma "Cara Fi"?
1 sezonów. Zobacz listę poniżej.
Ile odcinków ma "Cara Fi"?
Łącznie 8 odcinków.
Fakty
- Oryginalny tytuł: Cara Fi
- Status: Zakończony
- Typ: Fabularny
- Język oryginału: EN, CY
Sezony
Ostatni sezon
Sezon 1
Obsada i twórcy
- Steffan Rhodri jako Vic Reed
- Iwan John jako Will Hopkins
- Gareth Pierce jako Brian Phelps
- Gwydion Rhys jako Dai Jones
- Rhian Jones jako Nina Hopkins
- Saran Morgan jako Lee Rees-Hopkins
- Gaynor Morgan Rees jako Betty Jones
- Christine Pritchard jako Nancy Hopkins