Breakout Kings 6.6
Masz ochotę na energiczny miks akcji, kryminału i dramatu z wyraźnym klimatem policyjnego thrillera? Breakout Kings z 2011 roku wrzuca w sam środek nietypowego polowania na uciekinierów: weteran U.S. Marshal Charlie Duchamp i były agent Ray Zancanelli tworzą zespół, w którym praca z byłymi więźniami staje się taktycznym atutem. Byli skazańcy wykorzystują swoje kontakty i wiedzę o kryminalnym świecie, a marshals kontrolują każdy ruch — balans między zaufaniem a kontrolą jest tu kluczowy.
Każdy odcinek to konkretny przypadek: planowanie zasadzek, psychologiczne przesłuchania i dynamiczne pościgi, często z zaskakującymi metodami śledztwa. Serial łączy proceduralne tempo z wątkami osobistymi postaci, więc oprócz adrenaliny dostajesz też rozwój relacji i moralne dylematy. Styl jest surowy, momentami gorzki, ale przełamany ironią i błyskotliwymi dialogami — idealne połączenie dla fanów kryminału i seriali akcji.
Dlaczego warto obejrzeć? Jeśli cenisz zespołowe taktyki, realistyczne sceny pościgów i bohaterów z wadami, Breakout Kings daje satysfakcję zarówno w krótkich, zamkniętych historiach, jak i w budowaniu napięcia przez sezon. Dwie serie (2011, anulowany po dwóch sezonach) nie zabrakną intensywności: szybko, konkretnie i bez lania wody. Polecam, jeśli szukasz serialu o łowcach uciekających przestępców, który stawia na pomysłowe rozwiązania i napięcie od pierwszych minut.
Zwiastun
Najczęstsze pytania
Gdzie obejrzeć "Breakout Kings" w Polsce?
Aktualnie brak potwierdzonych ofert streamingowych dla Polski.
Czy "Breakout Kings" jest na Netflixie?
Obecnie nie znaleźliśmy oferty w serwisie Netflix (PL).
Kiedy nowy odcinek?
Brak potwierdzonej daty kolejnego odcinka.
Ile sezonów ma "Breakout Kings"?
2 sezonów. Zobacz listę poniżej.
Ile odcinków ma "Breakout Kings"?
Łącznie 25 odcinków.
Fakty
- Oryginalny tytuł: Breakout Kings
- Status: Anulowany
- Typ: Fabularny
- Klasyfikacja wiekowa (PL): TV-14
- Język oryginału: EN
-
Sieci:
Sezon 2
Odcinki
Obsada i twórcy
Twórcy: Matt Olmstead, Nick Santora
- Laz Alonso jako Charlie Duchamp
- Domenick Lombardozzi jako Ray Zancanelli
- Serinda Swan jako Erica Reed
- Jimmi Simpson jako Lloyd Lowery
- Brooke Nevin jako Julianne Simms
- Jason Cerbone jako August Tillman
- Mark Day jako Jimbo Cantrell
- Rufus Crawford jako Man Walking Dog