Atomic Betty 5.3
Atomic Betty zabiera w kolorowy, pełen akcji świat sci‑fi, gdzie szkoła i ratowanie galaktyki mieszają się w jedno. Główna bohaterka, Betty Barrett, prowadzi zwyczajne życie uczennicy na Ziemi, a po drugiej stronie dnia przemienia się w odważną intergalaktyczną agentkę. Towarzyszą jej gadatliwy obcy i wszechwiedzący robot, a na horyzoncie czai się przebiegły antagonista Maximus IQ — wszystko to w rytmie szybkich misji i zabawnych dialogów.
O czym jest ten serial?
Fabuła skupia się na kontrastach: codzienne problemy nastolatki zestawione z ratowaniem różnych planet. Każdy odcinek to inna przygoda — od tajemniczych artefaktów, przez galaktyczne pościgi, po humorystyczne starcia z kosmicznymi łotrami — bez zdradzania ważnych zwrotów akcji.
Dlaczego warto go obejrzeć?
Atomic Betty łączy elementy animacji, akcji i fantasy w przystępny sposób dla młodszych widzów, a jednocześnie bawi dorosłych dzięki błyskotliwym odniesieniom do klasycznych space oper. Styl wizualny jest żywy i dynamiczny, tempo szybkie, a nastrój balansuje między komedią a przygodowym dreszczykiem. To świetny wybór dla rodzin szukających serialu animowanego o bohaterce z charakterem, która pokazuje, że odwaga i spryt mogą iść w parze z codziennymi obowiązkami.
Serial ma 3 sezony, zadebiutował w 2004 roku i jest zakończony — idealny materiał do binge‑watchingu, gdy chcesz czegoś lekkiego, energetycznego i pełnego kosmicznych pomysłów.
Najczęstsze pytania
Gdzie obejrzeć "Atomic Betty" w Polsce?
Aktualnie brak potwierdzonych ofert streamingowych dla Polski.
Czy "Atomic Betty" jest na Netflixie?
Obecnie nie znaleźliśmy oferty w serwisie Netflix (PL).
Kiedy nowy odcinek?
Brak potwierdzonej daty kolejnego odcinka.
Ile sezonów ma "Atomic Betty"?
3 sezonów. Zobacz listę poniżej.
Ile odcinków ma "Atomic Betty"?
Łącznie 104 odcinków.
Fakty
- Oryginalny tytuł: Atomic Betty
- Status: Zakończony
- Typ: Fabularny
- Klasyfikacja wiekowa (PL): TV-Y7
- Język oryginału: EN
-
Sieci:
Sezon 3
Odcinki
Obsada i twórcy
Twórcy: Trevor Bentley, Mauro Casalese, Bob Davies
- Catherine Disher
- Colin Fox jako Maximus (voice)
- Tajja Isen jako Betty (voice)
- Kristina Nicoll
- Peter Oldring
- Robin Duke
- Laurie Elliott
- Adrian Truss jako Admiral McGill (voice)