นางสิบสอง
After a merchant’s prayers for children are answered with twelve daughters, his failing fortunes drive him to abandon them in the forest. Lost and starving, the sisters are rescued by Santhumala, an ogress who disguises herself as a kind woman and raises them as her own, setting the stage for a tale of loyalty, betrayal, and survival.
Najczęstsze pytania
Gdzie obejrzeć "นางสิบสอง" w Polsce?
Aktualnie brak potwierdzonych ofert streamingowych dla Polski.
Czy "นางสิบสอง" jest na Netflixie?
Obecnie nie znaleźliśmy oferty w serwisie Netflix (PL).
Kiedy nowy odcinek?
Brak potwierdzonej daty kolejnego odcinka.
Ile sezonów ma "นางสิบสอง"?
1 sezonów. Zobacz listę poniżej.
Ile odcinków ma "นางสิบสอง"?
Łącznie 63 odcinków.
Fakty
- Oryginalny tytuł: นางสิบสอง
- Status: Zakończony
- Typ: Fabularny
- Język oryginału: TH
Sezony
Sezon 1
Odcinki
Obsada i twórcy