25 jaar Beatrix
Najczęstsze pytania
Gdzie obejrzeć "25 jaar Beatrix" w Polsce?
Aktualnie brak potwierdzonych ofert streamingowych dla Polski.
Czy "25 jaar Beatrix" jest na Netflixie?
Obecnie nie znaleźliśmy oferty w serwisie Netflix (PL).
Kiedy nowy odcinek?
Brak potwierdzonej daty kolejnego odcinka.
Ile sezonów ma "25 jaar Beatrix"?
1 sezonów. Zobacz listę poniżej.
Ile odcinków ma "25 jaar Beatrix"?
Łącznie 6 odcinków.
Fakty
- Oryginalny tytuł: 25 jaar Beatrix
- Status: Zakończony
- Typ: Miniserial
- Język oryginału: NL
Sezony
Ostatni sezon
Sezon 1
Obsada i twórcy
- Queen Beatrix of the Netherlands jako Self (archive footage)
- Peter R. de Vries jako Self
- Wendy van Dijk jako Self
- Dyanne Beekman jako Self
- Gert-Jan Dröge jako Self
- Catherine Keyl jako Self
- Milika Peterzon jako Self
- Henny Huisman jako Self