Ένας αξιολάτρευτος μπελάς
Najczęstsze pytania
Gdzie obejrzeć "Ένας αξιολάτρευτος μπελάς" w Polsce?
Aktualnie brak potwierdzonych ofert streamingowych dla Polski.
Czy "Ένας αξιολάτρευτος μπελάς" jest na Netflixie?
Obecnie nie znaleźliśmy oferty w serwisie Netflix (PL).
Kiedy nowy odcinek?
Brak potwierdzonej daty kolejnego odcinka.
Ile sezonów ma "Ένας αξιολάτρευτος μπελάς"?
2 sezonów. Zobacz listę poniżej.
Ile odcinków ma "Ένας αξιολάτρευτος μπελάς"?
Łącznie 39 odcinków.
Fakty
- Oryginalny tytuł: Ένας αξιολάτρευτος μπελάς
- Status: Zakończony
- Typ: Fabularny
- Język oryginału: EL
-
Sieci:
Sezon 2
Odcinki
Obsada i twórcy
Twórcy: Γιώργος Κωνσταντίνου
- Γιώργος Κωνσταντίνου jako Δήμος Άτοιχος
- Ελένη Ερήμου jako Ισμήνη Λαμπρίδου
- Νίκος Τζόγιας jako θείος Σίμων
- Ασπασία Τζιτζικάκη jako Ελίζα Σπανού
- Μαρία Φωκά jako κα Άτοιχου, μητέρα Δήμου
- Γιώργος Δουρής jako Φώτης, αδελφός Δήμου
- Βασίλης Κούκουρας jako Κίμων Δάσης
- Νίκος Παπαχρήστος jako κος Άτοιχος, πατέρας Δήμου