上伊那ぼたん、酔へる姿は百合の花

上伊那ぼたん、酔へる姿は百合の花

  • Sezony: 1
  • Odcinki: 12
Botan Kamiina is a 20-year-old college student. At the welcome party for the dorm she was assigned to, the dorm leader Ibuki gives her a highball to drink and she becomes tipsy, leading to her involvement with Ibuki from now on... A tipsy teasing girl's comedy!

Zwiastun

Official Trailer [Subtitled]

Najczęstsze pytania

Gdzie obejrzeć "上伊那ぼたん、酔へる姿は百合の花" w Polsce?
Aktualnie brak potwierdzonych ofert streamingowych dla Polski.
Czy "上伊那ぼたん、酔へる姿は百合の花" jest na Netflixie?
Obecnie nie znaleźliśmy oferty w serwisie Netflix (PL).
Kiedy nowy odcinek?
Brak potwierdzonej daty kolejnego odcinka.
Ile sezonów ma "上伊那ぼたん、酔へる姿は百合の花"?
1 sezonów. Zobacz listę poniżej.
Ile odcinków ma "上伊那ぼたん、酔へる姿は百合の花"?
Łącznie 12 odcinków.

Fakty

  • Oryginalny tytuł: 上伊那ぼたん、酔へる姿は百合の花
  • Status: Zakończony
  • Typ: Fabularny
  • Język oryginału: JA
  • Sieci: Gunma TV Tokyo MX Teletama BS11 Tochigi TV
Sezon 1

Sezon 1

2026 • 12 odcinków

Obsada i twórcy