向东是大海
Najczęstsze pytania
Gdzie obejrzeć "向东是大海" w Polsce?
Aktualnie brak potwierdzonych ofert streamingowych dla Polski.
Czy "向东是大海" jest na Netflixie?
Obecnie nie znaleźliśmy oferty w serwisie Netflix (PL).
Kiedy nowy odcinek?
Brak potwierdzonej daty kolejnego odcinka.
Ile sezonów ma "向东是大海"?
1 sezonów. Zobacz listę poniżej.
Ile odcinków ma "向东是大海"?
Łącznie 36 odcinków.
Fakty
- Oryginalny tytuł: 向东是大海
- Status: Kontynuowany
- Typ: Fabularny
- Język oryginału: ZH
-
Sieci: