Одиссея капитана Блада
After being wrongly convicted as a traitor, Peter Blood, an English physician, is sent to exile in the British colonies of the Caribbean, where he becomes a pirate.
Najczęstsze pytania
Gdzie obejrzeć "Одиссея капитана Блада" w Polsce?
Aktualnie brak potwierdzonych ofert streamingowych dla Polski.
Czy "Одиссея капитана Блада" jest na Netflixie?
Obecnie nie znaleźliśmy oferty w serwisie Netflix (PL).
Kiedy nowy odcinek?
Brak potwierdzonej daty kolejnego odcinka.
Ile sezonów ma "Одиссея капитана Блада"?
1 sezonów. Zobacz listę poniżej.
Ile odcinków ma "Одиссея капитана Блада"?
Łącznie 2 odcinków.
Fakty
- Oryginalny tytuł: Одиссея капитана Блада
- Status: Zakończony
- Typ: Miniserial
- Język oryginału: RU
-
Sieci:
Sezony
Sezon 1
Obsada i twórcy
- Yves Lambrecht jako Капитан Блад
- Valérie Jeannet jako Арабэлла Бишоп
- Леонид Ярмольник jako Лавасэр